Адвокат по ДТП у Києві


#
Послуга
Вартість послуги
1
Терміновий виїзд адвоката на місце ДТП
5000 грн.
2
Комплексне ведення кримінального провадження на досудовому розслідуванні
від 20000 грн.
3
Участь в одному судовому засіданні в суді першої інстанції
від 4000 грн.
4
Підготовка касаціцйної скарги на рішення суду апеляційної інстанції
від 20000 грн.

ДТП – неприємна ситуація, яка може трапитись з кожним учасником дорожнього руху. І якщо у разі пошкодження транспортного засобу винуватця очікує адміністративна відповідальність (штраф, відшкодування шкоди, позбавлення прав), то у разі тілесних травм середнього та тяжкого ступеня або смерті людини винній особі загрожує кримінальна справа.

Що робити, якщо у результаті ДТП постраждали люди?

Правильна поведінка на місце події може пом’якшити вину та ступінь покарання. Тому у разі аварії:

 • Не намагайтесь залишити місце події і тим самим погіршити свою вину, в т.ч. за ненадання допомоги потерпілим.
 • Викликайте поліцію та швидку допомогу. Оперативність дій на місце події врятують життя потерпілим.
 • Викликайте автоадвоката. Цей крок дозволить уникнути типових помилок під час оформлення протоколу, а також мінімізувати відповідальність за правопорушення.

Чим загрожує кримінальна справа при ДТП?

В залежності від обставин та частини статті 286 ККУ різниться і ступінь кримінальної відповідальності винуватця.

 • Відповідно до ч.1 ст.286 ККУ порушення правил …, що потягло ушкодження середнього ступеня тяжкості, карається: штрафом, виправними роботами або обмеженням волі до 3 років з позбавленням права керування до 3 років.Не намагайтесь залишити місце події і тим самим погіршити свою вину, в т.ч. за ненадання допомоги потерпілим.
 • Відповідно до ч.2 ст.286 ККУ порушення правил…, що мало наслідком смерть потерпілого або тяжкі тілесні ушкодження, карається позбавленням волі від 3 до 8 років з позбавленням права керування до 3 років або без такого.
 • Відповідно до ч.3 ст.286 ККУ порушення правил…, внаслідок чого загинуло декілька осіб, карається позбавленням волі від 5 до 10 років з позбавленням права керування до 3 років.

Безумовно, в кримінальному провадженні обтяжуючою обставиною буде перебування водія в нетверезому стані.

Як адвокат може допомогти в кримінальній справі особі, винній у ДТП??

Адвокат по ДТП  не керується емоціями, він оцінює ситуацію з точки зору законодавства, тому:

 • Буде супроводжувати клієнта від початку і до завершення справи. Прослідкує за всіма процесуальними нюансами, допоможе грамотно оформити документи, з’ясує та перевірить всі деталі справи (показання свідків, результати експертизи), досягне пом’якшення вироку і мінімізації покарання.
 • Буде супроводжувати клієнта від початку і до завершення справи. Прослідкує за всіма процесуальними нюансами, допоможе грамотно оформити документи, з’ясує та перевірить всі деталі справи (показання свідків, результати експертизи), досягне пом’якшення вироку і мінімізації покарання.

Як адвокат може допомогти потерпілому в ДТП?

Безсумнівно, закон завжди на стороні потерпілого, але для отримання компенсації за завдану шкоду, в т.ч. моральну, необхідно подати цивільний позов на відшкодування шкоди. При цьому знадобиться документальне підтвердження витрат на лікування: квитанції, виписки з історії лікування тощо. Адвокат візьме на себе всі клопоти:

 • Оформлення документів.
 • Переговори з винною стороною.
 • Представництво в судових засіданнях.
 • Повний юридичний супровід справи.


Бажаємо вам ніколи не потрапляти в ДТП! Однак якщо така неприємність сталась, ми готові надати вам реальну допомогу у захисті ваших прав та інтересів, ми надамо вам всі необхідні юридичні послуги.

Запишіться на консультацію

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті