Сімейний адвокат у Києві


#
Послуга
Вартість послуги
1
Первинна базова консультація та надання алгоритму дій із розлучення через суд
від 700 грн.
2
Підготовка позовної заяви про розлучення
від 1000 грн.
3
Розлучення "під ключ" без присутності сторін в суді
3000 грн
4
Заява про стягнення аліментів
від 1000 грн.
5
Позовна заява про поділ майна подружжя після розлучення
від 5000 грн.

Сімейні спори відрізняються від інших правовідносин тим, що мають відношення майже до кожного з нас. Сімейний спір це не лише про юридичні моменти, це, як правило, про цінності та мораль. Неважливо яке питання підлягає розгляду: розлучення, підписання шлюбного договору, розподіл майна в шлюбі чи після розлучення, визначення порядку спілкування з дітьми, стягнення аліментів.

Адвокат по сімейним справам, окрім надання юридичних послуг, повинен бути ще й психологом, адже будь-який сімейний спір - це емоції та переживання клієнта.

Сімейний адвокат - це юрист, який добре розуміється на сімейному законодавстві, має право займатися адвокатською діяльністю, має значний досвід в категорії сімейних справ.

Саме сімейні спори є одними з найпоширеніших справ в цивільному праві. Фахівці в даній категорії можуть назвати себе по-різному: сімейні адвокати, юристи по сімейних справах, адвокати сімейних справ тощо. Однак, суть від того не змінюється. Це люди, які здатні допомогти вирішити будь-які проблеми, що виникають в сімейних справах.

Допомога сімейного адвоката

  • розлучення;
  • складання та підписання шлюбного (договору) контракту;
  • розділ майна подружжя при розлученні;
  • стягнення аліментів;
  • визначення місця проживання дітей;
  • виїзд дітей за кордон без згоди одного із батьків.

Одразу звертайтеся за консультацією до адвоката по сімейних справах, адже саме сімейний адвокат не тільки роз'яснить ваші права, а й допоможе вийти найкраще з ситуації, що сталася

Запишіться на консультацію

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті