Терміновий виїзд адвоката

Коли та у звязку із чим може знадобитися терміновий виїзд адвоката?

- Затримання за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення (досить часто такі затримання відбуваються в нічний час, у святкові та неробочі дні);
- Обшук вдома, на підприємтстві, обшук затриманого;
- Виїзд на місце ДТП;
- Термінова консультація по телефону (відезвязок);

Наші адвокати 24/7 здійснюють чергування та одразу після отримання Вашого дзвінка зможуть організувати виїзд за викликом по м. Києву та Київській області. Від вас вимагається пояснити де Ви знаходитесь, що у Вас трапилось та яка допомога Вам потрібна.


Що потрібно знати під час обшуку?

Поняття обшук визначено у ст.234 Кримінального процесуального кодексу України, під яким розуміється слідча дія, що здійснюється у межах кримінального провадження та спрямовано на відшукування речей, предметів тощо. які мають значення для розслідування кримінального провадження (справи).

Обшук провадиться на підставі рішення суду або без такого у порядку у передбаченому кримінальним процесуальним законом порядку.

 

Важливість правової допомоги адвоката під час обшуку не можна применшити.

Супроводжуючи обшук, адвокат, діючи на користь клієнта, фіксує всі можливі порушення, що допускають правоохоронні органи з метою побудови в майбутньому успішної лінії захисту свого клієнта, а також визнання результатів обшуку неприпустимими доказами.

Також, в ході супроводу обшуку адвокат, бачачи порушення закону з боку прокурора, слідчого або оперативного працівника фіксує зазначені порушення, що може бути в майбутньому підставою для порушення кримінального провадження щодо прокурора, слідчого або оперативного працівника, які проводили обшук.

 

Коли адвокат може супроводжувати обшук?

Адвокат, на вимогу особи, у приміщенні чи володінні якої проводитися обшук, може бути залучений для захисту інтересів клієнта на будь-якій стадії обшуку. Не допуск адвоката до обшуку, який зафіксований документально, є однією з підстав для визнання результатів обшуку неприпустимим доказами у кримінальній справі.

З моменту, коли адвокат починає супроводжувати обшук напір правоохоронців суттєво зменшується, оскільки представники правоохоронних органів розуміють, що всі їхні дії, що виходять за рамка закону, будуть зафіксовані адвокатом у протоколі обшуку та будуть підставою для визнання такого протоколу неприпустимим доказом.

Як підготуватися до обшуку та забезпечити супровід обшуку адвокатом

Як показує практика, в більшості своїй особа, до якої прийшли з обшуком, тією чи іншою мірою очікувала такого розвитку подій. У зв’язку з цим, вважаємо за доцільне особам, які розуміють, що рано чи пізно до них прийдуть з обшуком, заздалегідь укласти договір про надання правової допомоги з професійним адвокатом, який у разі потреби прибуде до свого клієнта і супроводжуватиме обшук, а також відстоюватиме інтереси свого клієнта.

Запишіться на консультацію

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті