Військовий адвокат у Києві


#
Послуга
Вартість послуги
1
Надання первинної консультації в телефонноуи режимі
від 500 грн.
2
Надання деталізованої консультації (з письмовим описом)
від 1000 грн.
3
Юридичне супроводження війсьвослужбовця
від 2000 грн.
4
Комплексне ведення кримінального провадження на досудовому розслідуванні
від 10000 грн.
5
Комплексне ведення справи в суді першої інстанції
від 15000 грн.

В умовах війни неабиякого значення набуває професійний юридичний захист військовослужбовців. Слід зазначити, що серед багатьох питань, які цікавлять військових, є питання грошової виплати у звязку із пораненням, виплати грошової допомоги родичам загиблого, отримання відповідної групи інвалідності, звільнення з військової служби.

Досить важливим є захист військовослужбовців у кримінальному провадження. Зокрема, наші адвокати зможуть здійснити належний захист у кримінальному провадженні за підозрою у вчиненні таких злочинів, як:

1) Непокора, тобто відкрита відмова виконати наказ начальника, а також інше умисне невиконання наказу (ст. 402 КК України)
2) Невиконання наказу начальника (ст. 403 КК України);
3)  Опір начальникові, а також іншій особі, яка виконує покладені на неї обов’язки з військової служби, або примушування їх до порушення цих обов’язків (ст. 404 КК України);
4) Погроза вбивством або заподіянням тілесних ушкоджень чи побоїв начальникові, або знищенням чи пошкодженням його майна у зв’язку з виконанням ним обов’язків з військової служби (ст. 405 КК України);
5) Порушення статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності між ними відносин підлеглості, що виявилося в завданні побоїв чи вчиненні іншого насильства (ст. 406 КК України);
6) Самовільне залишення військової частини або місця служби (ст. 407 КК України);
7)  Ухилення від військової служби шляхом самокалічення або іншим способом (ст. 409 КК України);

 На цій сторінці ми детально описуємо підстави для відстрочки від мобілізаці, а також запропонуємо алгоритм дій, відповідно до якого Ви зможете отримати таку відстрочку.

При цьому ми працюємо завжди на результат, саме тому Ви оплачуєте лише кінцевий продукт, а не сам процес його створення. Ми не продаємо повітря та пусті обіцянки, а наші клієнти завжди отримують позитивний кінцевий результат. У нас немає прихованих платежів, ми працюємо чесно, відкрито. Всі необхідні витрати прописуюємо в договорі, ціни фіксовані, а тому для клієнтів немає "неприємних несподіванок".
Запишіться на консультацію

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті