Захист підозрюваного на стадії досудового розслідування


#
Послуга
Вартість послуги
1
Вступ у справу та ознайомлення з матеріалами
від 3000 грн.
2
Подання заяви про вчинення злочину
від 2000 грн
3
Участь адвоката в слідчій дії
від 2500 грн.
4
Оскарження бездіяльності слідчого
від 2000 грн.

До кримінальних справ не можна ставитися легковажно, найменша помилка може призвести до невідворотних наслідків.
Роль адвоката як захисника підозрюваного у кримінальному провадженні на стадії досудового розслідування має важливе значення, оскільки саме на цій стадії закладаються основні підвалини та статегія майбутнього захисту. Адвокат на цій стадії не повинен бути простим спостерігачем, а діяти активно, використовуючи весь потенціал Кримінального процесуального кодексу України.
Підозрюваною є особа, яку затримано за підозрою у вчиненні злочину або особа, якій вручено повідомлення про підозру. Статус підозрюваного існує в особи протягом усього часу здійснення досудового розслідування, і аж до моменту доки справа не потрапить до суду.

При цьому адвокат повинен:
  • бути присутнім при виконанні процесуальних дій, коли залучено його клієнта;
  • при неможливості бути присутнім попередньо попередити про причину слідчого, вимагати перенести слідчі дії;
  • консультувати підозрюваного в питаннях кримінального процесу.
Наші адвокати спеціалізуються на різних видах кримінальних правопорушень: злочини у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, злочини у сфері службової діяльності, військові кримінальні правопорушення, кримінальні правопорушення проти життя та здоровя.

Під час досудового розслідування у кримінальному провадженні наші адвокати виконують наступні задачі:
  • ✓  Складання та подання заяви про вчинення злочину;
  • ✓  Збір доказової бази;
  • ✓  Підготовка необхідних процесуальних документів;
  • ✓  Оскарження дій чи бездіяльності слідчого, прокурора;
  • ✓  Участь адвоката на допитах;


Перевагами адвокатів в кримінальних справах Адвокатського об'єднання "АКРОПОЛЬ" є:

01

Індивідуальний підхід до кожної справи

Кожен випадок юридичної практики у кримінальній справі був і залишається унікальним. Ми зважаємо на всі конкретні особливості для вироблення індивідуальної стратегії захисту. Адвокати у кримінальних справах досконально вивчають матеріали та документи, працюють зі свідками, шукають докази, які спростовують чи пом'якшують вину обвинуваченого. У своїй роботі адвокати не використовують шаблони, а створює унікальний та грамотний захист.

02

Ми завжди в курсі останніх змін у Кримінальному кодексі України

Не будучи кримінальним адвокатом, жодна людина не може постійно стежити за модифікацією профілю юридичної практики. Участь у справі адвоката дозволяє бути впевненим, що представництво, що забезпечується обвинуваченому в рамках суду першої та наступних інстанцій, буде професійним та повністю відповідним чинному законодавству.

03

Повна конфіденційність

Адвокатська таємниця захищає інформацію, передану клієнтом своєму адвокату у кримінальній справі. Жодні відомості у справі або їх частина, у тому числі навіть факт звернення до Об'єднання, не підлягають розголошенню ні під час співпраці, ні після її закінчення.

04

Вступ адвоката на будь-якому етапі процесу

До нас можна звернутись на будь-якому етапі досудового слідства чи судового розгляду, отримати грамотну юридичну консультацію на початковому етапі. Ми забезпечимо надійний захист на етапі досудового розслідування, забезпечимо ефективний захист Ваших прав та інтересів в суді.

05

Постійний зв'язок із адвокатом

Наші клієнти можуть розраховувати на кваліфіковану правову допомогу та вирішення нагальних процесуальних питань у будь-який час доби. За необхідності наш адвокат виїжджає до будь-якої точки України для надання термінової допомоги клієнту.

06

Правдива інформація про хід та перспективи судового розгляду

Ми не даємо нездійсненних обіцянок, які дуже хочеться чути обвинуваченому та його сім'ї, але неможливо отримати насправді.

07

Велика та професійна команда адвокатів

В адвокатському об'єднанні потужна команда професіоналів своєї справи. Тут працюють молоді, енергійні, прогресивні спеціалісти, а також старші, досвідчені та визнані фахівці, ​​які органічно доповнюють та посилюють один одного. Такий підхід дозволяє проаналізувати кожну справу з різних сторін та сформувати оптимальну та ефективну стратегію захисту.

08

Ми гарантуємо,

що для суду будуть представлені всі можливі пом'якшуючі обставини, переконливо надані всі докази, що доводять невинність, знайдені та звернені на користь клієнта всі помилки та недопрацювання слідства.

Запишіться на консультацію

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті