Захист обвинуваченого в суді першої, апеляційної, касасційної інстанції


#
Послуга
Вартість послуги
1
Комплексне ведення справи в суді першої інстанції
від 10000 грн.
2
Підготовка апеляційної скарги
від 15000 грн.
3
Участь в одному судовому засіданні в суді апеляціної інстанції
від 2000 грн.
4
Підготовка касаційної скарги
від 20000 грн.

Обвинуваченим є особа, щодо якої матеріали кримінального провадження передано до суду.
Адвокат по кримінальним справам забезпечить захист інтересів обвинуваченого в суді, збере необхідні докази, складе процесуальні документи, підготує обвинуваченого до виступу.

Основні задачі, які вирішує адвокат на етапі захисту обвинуваченого в суді першої інстанції:

  • Аналіз матеріалів криміанального провадження (чи достатньо доказів зібрано прокурором, слідчим для доведення вини в суді, які помилки були допущені слідчим під час здійснення досудового розслідування та яким чином такі помилки можуть бути використані задля захисту обвинуваченого);
  • Які докази невинуватості може зібрати адвокат (підготовка свідків сторони захисту, отримання всиновків експертів, залучення спеціалістів);
  • Підготовка до допиту в суді свідків обвинувачення;
  • Підготовка до допиту потерпілого;
  • Завчасна підготовка клопотань, які будуть заявлені в ході судового розгляду в суді першої інстанції.

Окремо слід зазначити, що нерідко наші адвокати стикаються із випадками, коли судом першої інстанції винесено обвинувальний вирок і обвинуваченому вже призначено покарання. Таке дуже часто трапляються тоді, коли клієнт "розраховував на власні сили, але щось пішло не так". І далеко не завжди в апеляційному суді адвокат в силах виправити недоробки захисту, допущені в суді першої інстанції. Але за багато років роботи ми переконавлися в тому, що правильна, системна і кропітка робота з кримінальним провадженням приречена на успіх.

В цьому випадку необхідно подавати апеляційну скаргу. При цьому підготовка якісної апеляційної скарги займає далеко не один день і вимагає чималих зусиль.
 

Слід зазначити, що у Кримінальному процесуальному кодексі України передбачено п’ять підстав для скасування або зміни судового рішення при розгляді справи в суді апеляційної інстанції (ст. 409 ККП України):

  1. неповнота судового розгляду;
  2. невідповідність висновків суду, викладених у судовому рішенні, фактичним обставинам кримінального провадження;
  3. істотне порушення вимог кримінального процесуального закону;
  4. неправильне застосування закону України про кримінальну відповідальність;
  5. невідповідність призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення та особу обвинуваченого.

Задача адвоката - проаналізувати кожну з підстав та вибрати найбільш оптимальний шлях для того, аба апеляційну скаргу було задоволено.


Які адвокатські послуги по кримінальних справах ми пропонуємо?

1

Розгорнута юридична консультація адвоката по кримінальних справах – розглядаються питання захисту від звинувачень у скоєнні економічних і корупційних злочинів, включаючи особливості їх розслідування.

2

Вивчення, всіх без виключення, матеріалів кримінальної справи та, виходячи з отриманих підсумків, оцінка перспектив кримінального провадження.

3

Участь в суді при обранні підзахисному запобіжного заходу (головне завдання «залишити клієнта на свободі»); оскарження, постановлених з очевидними порушеннями, рішень щодо обрання запобіжного заходу у формі ухвали слідчого судді, а також про застосування інших обмежувальних заходів (накладення арешту на майно, тимчасовий доступ до речей і документів тощо).

4

Відстоювання особистих інтересів клієнта на всіх етапах кримінального провадження, незалежно від статусу: захисник підозрюваного (з моменту повідомлення про підозру), обвинуваченого або, якщо справа в суді, то здійснюється захист підсудного; допомога адвоката клієнту при його допиті в якості свідка; представник цивільного позивача, потерпілого).

5

Присутність захисника на всіх, без винятку, процесуальних (слідчих) діях з безпосередньою участю підзахисного: під час огляду місця події, обшуку, допиту, слідчого експерименту, вручення повідомлення про підозру та ін.

6

Реагування на факти фальсифікації доказів, підкупу свідків, незаконного впливу на експертів.

7

Підготовка всіх, необхідних для захисту, документів: скарг слідчому судді, клопотань, заяв в різні органи влади тощо.

8

Підготовка кримінальним адвокатом скарг на незаконні, на думку захисту, постанови, дії/бездіяльність осіб уповноважених вести кримінальне провадження (прокурора, слідчого).

9

Оскарження всіх, на думку захисту, незаконних і які підлягають оскарженню, ухвал винесених слідчим суддею.

10

Оскарження вироків, постановлених, на думку сторони захисту, з порушеннями, в апеляційному та касаційному суді.

11

Звернення за захистом, після вичерпання всіх національних механізмів, в міжнародні інстанції, однією з яких є Європейський суд з прав людини.

Запишіться на консультацію

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті