Супровід страхових випадків

АДВОКАТ ЗІ СТРАХОВИХ СПОРІВ
ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ

Коли виникає необхідність у залученні адвоката по страхових спорах:

 • Страхова компанія не виплатила страхове відшкодування
 • Страховик виплатив часткову суму страхового відшкодування
 • Клієнту відмовлено у страховій виплаті
 • Права клієнта порушені страховиком
 • Клієнту потрібна інформаційно-консультативна допомога
 • інше

Як згадувалося вище, адвокат зі страхових спорів діє на стороні клієнта та надає такі послуги:

 • Складання позовної заяви
 • Моніторинг судового розгляду справи
 • Складає адвокатський запит
 • Присутній на судових засіданнях
 • Складає зустрічний позов, вносить зміни до позовних вимог
 • Надає консультацію
 • Інші послуги

Повноваження адвоката зі страхових спорів полягають у отриманні клієнтом суми страхового відшкодування у повному обсязі відповідно до умов страхового договору. Перелік послуг адвоката зі страхових спорів може бути базовим та розширеним. Зрозуміло, що більше послуг включено до пакету, то більшу суму доведеться заплатити клієнту.

АДВОКАТ У СТРАХОВИХ СПРАВАХ

Юрист із страхових випадків може також представляти інтереси клієнта, не виступаючи проти страхової компанії. Ця категорія страхових юристів, які співпрацюють із страховиками та надають послуги їхнім клієнтам. Це можуть бути незалежні страхові адвокати, які також залучаються для надання консультативної підтримки, оцінки адекватності страхового покриття середньоринковим розцінкам.

Іншими словами, якщо клієнт ще не уклав страховий договір та хоче дізнатися, наскільки повно буде страхове покриття, він може звернутися за допомогою до страхового юриста. Використовуючи базу даних, фахівець здійснить оцінку, а також надасть свої рекомендації щодо умов страхового договору.

Слід знати, що діяльність страхових компаній здійснюється в рамках чинного законодавства України та під наглядом державних регуляторів, зокрема Національною комісією, яка здійснює нагляд за фінансовими ринками (Нацкомфінпослуг).
Страхова діяльність здійснюється на підставі ліцензій на той чи інший вид страхування, а формат та умови страхового договору суворо регламентовані.

Підписання страхового договору означає згоду підписантів з умовами, викладеними у документі. При цьому клієнт страхової компанії може розраховувати на дотримання своїх прав як споживача фінансових послуг. Він також дає згоду на зберігання, використання та обробку своїх персональних даних.

Втім, якщо клієнт самостійно вивчив умови страхового договору, погоджується з ними, поставив свій підпис і вніс необхідну плату, то при настанні страхового випадку не завадить звернутися за допомогою до адвоката зі страхових виплат. Звернення до юриста зі страхових виплат на початковому етапі скоротить як бюрократичні зволікання з документальним оформленням, так і знизить ризик несвоєчасного отримання страхового відшкодування.

Згідно зі статистикою, переважна більшість скарг, що надійшли щодо діяльності страховиків, стосується невчасності виплати страхового відшкодування. Ті, своєю чергою, посилаються на неповний пакет документів, наданий клієнтом. Щоб уникнути цих неприємностей, слід діяти злагоджено разом зі страховим адвокатом, який ще на стадії оформлення страхового випадку надасть консультацію або вживе більш дієвих заходів.

Запишіться на консультацію

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті