Складання і аналіз договорів

 

Адвокатське обєднання "Акрополь" надає якісні послуги по договірній роботі. Розробка договорів, їх складання та оформлення є найвідповідальна й найскладніша стадія договірної роботи. Договір повинен бути детально опрацьований на повну відповідність чинним законодавчим нормам і не мати різночитань. Неоднозначне трактування тексту документа при неправильно проставлених знаку пунктуації може призвести до виникнення додаткових зобов'язань або складнощів з реалізацією прав за договором.

 

Розробка Договору має наступні етапи:

 • розробку, складання та оформлення договорів;
 • складання супутньої документації (протоколи, додатки і т.д.);
 • узгодження змісту документів з чинним законодавством;
 • перевірку наданих контрагентом документів;
 • професійні консультації.

Коли необхідна допомога при укладенні договорів?

Ви можете звернутися до нашого адвокатського обєднання на будь-якому етапі: до укладення договору для проведення консультацій або на етапі надання юридичної допомоги під час укладання угоди.

Послуги по договірній роботі необхідні в таких випадках:

 • відсутній штатний юрист;
 • має бути оформлення складної або ексклюзивної угоди, а юристи компанії не володіють достатніми знаннями для правильного оформлення документів і т.д.

 

Переваги роботи з нашим адвокатським обєднанням

Адвокатське обєднання "Акрополь" надає висококваліфіковані послуги з договірної роботи: від складання вихідних текстів документів до консультацій по вже діючих договорах.

Ми можемо запропонувати вам стандартні зразки договорів. Разом з тим наші фахівці можуть розробити оптимальні форми документів з урахуванням особливостей виду діяльності клієнта і його контрагентів, які допоможуть знизити як господарські, так і правові ризики юридичних осіб.

Ми також надає послуги із повного обслуговування договірної роботи клієнта або виконання разових послуг зі складання договорів.

Наші переваги:

 • якісні послуги за прийнятними цінами;
 • кваліфіковані й досвідчені фахівці;
 • індивідуальний і творчий підхід до кожного клієнта;
 • обов'язкове дотримання повної конфіденційності наданої клієнтом інформації;
 • повна гарантія відповідності всіх підготовлених документів вимогам законодавства;
 • можливість проведення консультаційної підтримки

СУПРОВОДЖЕННЯ ДОГОВОРІВ ЩОДО НЕРУХОМОСТІ
Укладання договорів щодо нерухомості завжди для сторін такого договору є досить емоційним процесом, оскільки такі угоди завжди вирішують питання про перехід права власності від продавця та значними фінансовими витратами від покупця. Кожна із зазначених сторін хоче отримати гарантії, які забезпечать її права в майбутньому після підписання договору в разі виникнення тих чи інших ситуацій. Як показує практика, більш захищеною стороною в таких відносинах є продавець, а права покупця якщо захищені, то в меншій мірі та потребують додаткового захисту в 99% випадків. Проблемних аспектів в придбанні чи продажі майна може бути безліч, однак слід зосередити увагу на питаннях з боку покупців, оскільки більша частина Клієнтів, які звертаються за даною послугою є сам покупцями, які мають намір захистити свої майбутні права щодо нерухомого майна.

 
Запишіться на консультацію

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті