Адвокат у Києві

Послуги адвоката у Києві: від консультації до захисту в суді


Наші досвідчені адвокати допомагають знайти вихід навіть у складній ситуації. Вони розробляють та реалізують стратегію захисту, проводять власні розслідування, знаходять свідків та допомагають оскаржити рішення судів у вищих інстанціях. Допомога адвоката корисна не тільки обвинуваченим, а й потерпілим – у першому випадку фахівець може допомогти уникнути покарання, а у другому – домогтися повної компенсації завданих збитків.

Що входить до послуг адвокатів?

Адвокати можуть спеціалізуватися на роботі в конкретній галузі права, можуть надавати обмежене коло послуг (наприклад, лише консультації) або їх повний перелік (аж до присутності на допитах та представлення ваших інтересів у суді). Від кваліфікації, досвіду та самовіддачі фахівця багато в чому залежить результат справи. Тому так важливо знайти адвоката, готового направити максимум ресурсів та сил на ваш захист.

 

Послуги кращих адвокатів Акрополь включають:

 
 •      усні та письмові консультації щодо вашої ситуації;
 •      узгоджену розробку стратегії захисту;
 •      допомога у збиранні та підготовці необхідних документів;
 •      захист у ході допитів та слідчих заходів;
 •      підготовку позовних заяв, направлення скарг, претензій та клопотань;
 •      досудове врегулювання спорів та захист інтересів довірителя у суді;
 •      оскарження рішень судів у вищих інстанціях та взаємодія зі службою судових приставів-виконавців.


Чим раніше ви звернетеся за професійною допомогою, тим вищий шанс на сприятливий результат справи. Спеціаліст застереже вас від помилок, отримає більше часу на підготовку до процесу. Пам'ятайте, що багато суперечок можна врегулювати у досудовому порядку. Тому звертатися до адвоката лише у безвихідних ситуаціях вкрай недалекоглядно.

Послуги фахівця актуальні навіть у ситуації, коли ви впевнені у своїй правоті чи невинності. У багатьох випадках тягар доведення лежить на стверджувальному, тому нехтувати допомогою адвоката часто невигідно і навіть небезпечно.
 

Адвокати різних спеціалізацій у Києві


Наш сервіс допомагає зустрітися замовникам та виконавцям – на сайті розміщено анкети адвокатів різних спеціалізацій. Ви можете опублікувати замовлення та отримати пропозиції відразу від кількох виконавців.
 

Як отримати допомогу?


Щоб отримати правову допомогу, просто зробіть такі дії:
 •      Зв'яжіться по телефону цілодобово на зв'язку. У разі неможливості додзвонитися, відправте повідомлення на телефони вказані на сайті (смс, повідомлення через WhatsApp, Telegram, Вайбер).
 •      Завітайте до офісу з наявними документами у заздалегідь узгоджений час. За потреби я самостійно прибуду у призначене місце.
 •      Отримайте попередню консультацію, уклавши договір про надання послуг.
 •      Отримайте цілодобову правову допомогу та захист аж до прийняття процесуального рішення у відповідність до укладеної угоди.

Ми цінуємо свою репутацію та статус адвоката! Поважаємо кожного Довірителя, що звернувся, тому Ви можете не сумніватися, що ми докладемо всіх зусиль для вирішення Вашої проблеми!
 

Консультація адвоката з кримінальних справ у Києві

Усі турботи я візьмемо на себе!

Звернувшись до нас, ви отримаєте всеосяжну правову підтримку цілодобово на стадії перевірки, попередньому розслідуванні, а також у суді.

Я надаю допомогу за всіма статтями КК України, включаючи статті, що передбачають кримінальну відповідальність за скоєння злочинів проти особи, у сфері економіки, злочинів, спрямованих проти громадської безпеки та громадського порядку, включаючи злочини у сфері незаконного обігу наркотиків, хабарництва та інших посадових злочинів, а також інших злочинів, передбачених КК України. Наші послуги доступні як для громадян, так і для юридичних осіб.

 

Відповіді на часті запитання


Чи може адвокат заздалегідь сказати, чи я виграю справу?

Жоден кваліфікований адвокат не гарантуватиме вам успіху, можна лише припустити результат з тією чи іншою часткою ймовірності.


Чи потрібно говорити адвокату правду?

Адвокат повинен мати максимум інформації для вироблення стратегії при захисті довірителя, тому ми рекомендуємо встановити з адвокатом довірчі та чесні стосунки.


Чи можу я змиритися з потерпілим до суду?

У ряді справ це можливо, наприклад, у справах приватного обвинувачення, в інших ситуаціях мало що залежить від потерпілого. Дуже важливу роль відіграє досвід вашого адвоката.


Чи завжди справу передають до суду?

Ні, не завжди, на стадії слідства можливий варіант, коли вашу справу слідчий припиняє з деяких підстав


Чи можна спілкуватися з обвинуваченим, який перебуває під домашнім арештом?

Ув'язненим під домашній арешт заборонено будь-які комунікації із зовнішнім світом. Але з ним можуть контактувати родичі, які проживають із обвинуваченим, або ж можна передати інформацію через адвоката.
Запишіться на консультацію

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті