Кримінальний адвокат в Києві
Перевагами адвокатів в кримінальних справах Адвокатського об'єднання "Акрополь" є:
  • Індивідуальний підхід до кожної справи. Кожен випадок юридичної практики у кримінальній справі був і залишається унікальним. Ми зважаємо на всі конкретні особливості для вироблення індивідуальної стратегії захисту. Адвокати у кримінальних справах досконально вивчають матеріали та документи, працюють зі свідками, шукають докази, які спростовують чи пом'якшують вину обвинуваченого. У своїй роботі адвокат не використовує шаблони, а створює унікальний та грамотний захист.
  • Ми завжди в курсі останніх змін у Кримінальному кодексі України. Не будучи кримінальним адвокатом, жодна людина не може постійно стежити за модифікацією профілю юридичної практики. Участь у справі адвоката дозволяє бути впевненим, що представництво, що забезпечується обвинуваченому в рамках суду першої та наступних інстанцій, буде професійним та повністю відповідним чинному законодавству.
  • Повна конфіденційність. Адвокатська таємниця захищає інформацію, передану клієнтом своєму адвокату у кримінальній справі. Жодні відомості у справі або їх частина, у тому числі навіть факт звернення до Об'єднання, не підлягають розголошенню ні під час співпраці, ні після її закінчення.
  • Вступ адвоката на будь-якому етапі процесу. До нас можна звернутись на будь-якому етапі досудового слідства чи судового розгляду, отримати грамотну юридичну консультацію на початковому етапі. Ми забезпечимо надійний захист на етапі досудового розслідування, забезпечимо ефективний захист Ваших прав та інтересів в суді.
  • Постійний зв'язок із адвокатом. Наші клієнти можуть розраховувати на кваліфіковану правову допомогу та вирішення нагальних процесуальних питань у будь-який час доби. За необхідності наш адвокат виїжджає до будь-якої точки України для надання термінової допомоги клієнту.
  • Правдива інформація про хід та перспективи судового розгляду. Ми не даємо нездійсненних обіцянок, які дуже хочеться чути обвинуваченому та його сім'ї, але неможливо отримати насправді.
  • Велика та професійна команда адвокатів. В адвокатському об'єднанні «Акрополь» потужна команда професіоналів своєї справи. Тут працюють молоді, енергійні, прогресивні спеціалісти, а також старші, досвідчені та визнані фахівці, ​​які органічно доповнюють та посилюють один одного. Такий підхід дозволяє проаналізувати кожну справу з різних сторін та сформувати оптимальну та ефективну стратегію захисту.

Ми гарантуємо, що для суду будуть представлені всі можливі пом'якшуючі обставини, переконливо надані всі докази, що доводять невинність, знайдені та звернені на користь клієнта всі помилки та недопрацювання слідства.
Запишіться на консультацію

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті